easy site maker

Poznajmy się bliżej !

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1985 roku zajmuje się wypiekaniem domowych wafli tortowych. Przez wiele lat dopieszczaliśmy naszą recepturę tak, by zaspakajała gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Dziś jesteśmy specjalistami od kruchych, aromatycznych wafli, które cieszą konsumentów zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz sekret to pasja i rodzinna atmosfera, która sprzyja tworzeniu wyjątkowych produktów o najwyższej jakości.

Co wyróżnia nasze wafle tortowe?

Przekazywany z pokolenia na pokolenie niepowtarzalny przepis, bez sztucznych dodatków

i ulepszaczy. Wiemy, jak ważne jest spożywanie produktów bez konserwantów i chemicznych aromatów, dlatego dbamy o naturalnie pyszny skład naszych wafli tortowych. Dzięki zdrowej recepturze nasze wyroby mogą znaleźć się w menu zarówno najmłodszych jak i najstarszych wielbicieli andrutów. Tworzymy wafle, które są kruche, delikatne i doskonale sprawdzą się jako dodatek do rozmaitych dań i deserów. Nasz Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Witold Czaplejewicz docenili klienci w całej Polsce oraz poza jej granicami. Eksportujemy towary do krajów Unii Europejskiej, między innymi Wielkiej Brytanii oraz Francji. Nasze wafle tortowe przemierzają także ocean by cieszyć podniebienia mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Poznaj skład naszych produktów i wypróbuj doskonałe przepisy, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wyśmienita receptura, staranność wykonania i pyszny, naturalny smak sprawią, że już zawsze będziesz wybierać wafle tortowe firmy Witold.